Kontserdid

 

 




 

2017

Soolokontserdid "Rõõmu saar"

13. juuni Tartu

12. juunii Viljandi

5. juuni Tallinn

Debussy, Schubert, Mozart

 

Trio koos Vlad Campeani ja Olja Raudoneniga

10. juuni Tartu Linnamuuseum


Soolokontserdid

10.mai Tartu

9. mai Rakvere

Grieg, Schubert


Skrjabini kõik sonaadid

4. veebruar Moskva, Skrjabini muuseum

2. veebruar Moskva, Skrjabini muuseum


Soolokontsert

Grieg, Mozart. Skrjabin

6. veebruar Pihkva

5. veebruar, Tveri Filharnoomia

30. jaanuar Kilingi-Nõmme

26. jaanuar Vändra


Skrjabini kõik sonaadid

7. jaanuar, Tallinn, Mustpeade maja

Sonaadid nr. 1, 2, 5, 6 ja 7

5. jaanuar, Tallinn, Mustpeade maja

Sonaadid nr. 3, 4, 8, 9 ja 10


2016


29. detsember Tartu Tubina-saal

Sonaadid nr. 6-10

28. dets. Tartu, Ülikooli aula

Sonaadid nr 1-5


16. dets Kaasani Konservatoorium

15. dets Kaasani Konservatoorium

13. dets Novosibirski Muusikakollledž

12. dets. Mariinski Muusikakool

11. dets Barnauli Filharmoonia

9. dets Kemerovo Filharmoonia

7. dets Novosibirski Filharmoonia

6. dets Omski Filharmoonia

3. dets Južno-Sahalinski Kunstimuuseum

2. dets Južno-Sahalinski Kunstimuuseum

29. nov Habarovski Filharmoonia

27. nov. Vanino


24. nov Tallinna Muusikakeskkool

21. nov Tallinna Muusikakeskkool


18. nov Tartu Elleri-kool

17. nov Tartu Elleri-kool


15. nov Keila Muusikakool


2. nov Tallinna Otsa-kool

1. nov Tallinna Otsa-kool


27. okt. Viljandi, Pauluse kirik


20. okt Rakvere Muusikakool

12. okt Nõo Muusikakool

11. okt  Otepää Muusikakool

6. okt Põltsamaa Muusikakool

16. sept Narva Muusikakool

13. sept Põlva Muusikakool



Kammermuusika koos Lasse Joametsaga - viiul,

Emma Tessier-Joametsaga - flööt ja Tiit Joametsaga - vibrafon
14. juuni Tartu Ülikooli aula
12. juuni Tallinn, Kadrioru loss
11. juuni Alatskivi, Tubina muuseum
10. juuni Haapsalu Kuursaal

Soolokontserdid Eestis

5. aprill Kärdla Muusikakool

4. aprill Paide Muusikakool

31. märts Kehtna Muusikakool

26. märts Tallinn, EMTA kammersaal

20. märts Tartu, korporatsioon Rotalia


Soolokontsert "Embassy series"

15. märts London, St.Martin-in-the-fields

Tubin, Skrjabin, improvsatsioon


Soolokontserdid Eestis

11. märts Viljandi, Pärimusmuusika Ait

10. märts Võru Muusikakool

7. märts Tartu, Tubina saal


14. veebruar Tartu, Tubina saal

12. veebruar Nõo Muusikakool

15. jaanuar Lihula Muusikakool

12. jaanuar Jõgeva Muusikakool

Grieg, Skrjabin



Kammermuusika koos Lasse Joametsaga - viiul,

Emma Tessier-Joametsaga - flööt ja Tiit Joametsaga - vibrafon

5. jaanuar Põlva Muusikakool

3. jaanuar Tartu Talvemuusika Festival

Kavas: Tubin, Grieg, Rota, Piazzolla

2015

Soolokontserdid Venemaal

5. dets Tver, Filharmoonia

3. dets, Sankt-Peterburg; Jaani kirik

2. dets Tihvin

29.nov Naberežnõje Tšelnõ

27. nov Ufaa

25. nov Kuibõšev

25. nov Barabinsk

24. nov Novokuznetsk

23. nov Prokopjevsk

22. nov Barnaul, Filharmoonia

21. nov Mariinsk

18. nov Irkutsk, Filharmoonia

17. nov Baikalsk
16. nov Nižneudinsk


Soolokontsert

13. nov Ahtme


Griegi lüürilised palad VII - X vihik

25. okt Tallinn

22. okt Tartu

20. okt Rakvere


Turnee Gruusias, Aserbaidžaanis ja Lõuna-Venemaal ja Türgis

30. sept Izmir

28. sept Ankara

26. sept. Nevinnomõssk

25. sept Mahatškala

24. sept Derbent

23. sept Bakuu

21. sept. Ganja

16. sept Kutaisi


Turnee Eestimaal

14. sept Valga

9. sept Türi

8. sept  Orissaare



16. juuli Haapsalu

12 juuli Maidla mõis

12. juuli Lasila mõis

8. juuli Sagadi mõis



Kontserdid Marimaal, Joškar-Olas

22. mai

Tubin. Rahmaninov

21. mai

Ešpai - Klaverikontsert nr. 2

Esinemine klaveriduodes koos õpilastega

12. mai Tallinn

10. mai Tartu

Soolokontsert Vanemaal

22. aprill Birsk


Kontserdid koos Polina Tontšukiga kahel klaveril

Rahmaninovi 2. kontsert (klaveri partii)

Tšaikovski 1. kontsert (orkestri partii)

21. aprill Beloretsk

20. aprill Magnitogorsk


Esinemine Tallinn Music Weekil

27. märts, Tallinn, Niguliste kirik


Soolokontserdid

10. märts Räpina


12.veebruar Blagoveštsensk

11. veebruar Raitšihinsk

9. veebruar Sovgavan 

8. veebruar Komsomolsk

7. veebruar Habarovsk

6. veebruar Nikolajevka

5. veebruar Svobodnõi


24. jaanuar Vologda

22. jaanuar Jõhvi

20. jaanuar Lihula

6. jaanuar Tallinn, Estonia kontserdisaal

5. jaanuar Rakvere, Keskraamatukogu

4. jaanuar Tartu, Jaani kirik



2014

Mozarti 27. Klaverikontsert

15. detsember Tartu, Ülikooli aula, TÜ Sümf Ork, dir Lauri Sirp



Soolokontserdid Venemaal

6. dets. Barabinsk

4. dets Karasuk


Kontserdid Siberis koos Polina Tontšukiga kahel klaveril

Rahmaninovi 2. kontsert (klaveri partii)

Tšaikovski 1. kontsert (orkestri partii)

5. detsember Kuibõšev

3. detsember Barnaul

2. detsember  Novokuznetsk
1. detsember Kemerovo
28. november Gurjevsk


Soolokontsert

6. nov Luunja


Soolokontserdid Venemaal


17. oktoober Novouljanovsk

16. oktoober Ufaa

15. oktoober Neftekamsk

14. oktoober Nižni Tagil

12. oktoober Uhta

11. oktoober Petšora

10. oktoober Sõktõvkar

8. oktoober Iževsk

4 .oktoober Glazov

2. oktoober Joškar-Ola

1. oktoober Votkinsk

28. september Ust-Ilimsk

26. september Krasnojarsk

25. september Mariinsk

24. september Zarinsk

23. september Rubtsovsk


Soolokontserdid

18. september Tartu

17. september Põlva


Soolokontsert
8. juuli Torino

Soolokontserdid Venemaal

27. juuni Ostaškov
6. juuni Derbent
5. juuni Mahatškala Filharmoonia
15. mai Petrozavodski Filarmoonia
13. mai Arhangelski Filharmoonia
12. mai Pudož
11. mai Murmanski Filharmoonia
10. mai Revda
8.mai Snežnegorsk
7. mai Montšegorsk
7. mai Olenegorsk
6. mai Kandalakša

Soolokontsert BBB
Bach, Beethoven, Brahms, Bach-Brahms
13. aprill Tallinn, EMTA

Tur
nee Venemaal
1. aprill Holmsk
31. märts Južno-Sahalinski Muusikakolledž
30. märts Blagoveštšenski Filharmoonia
29. märts Svobodnõi
26. märts Habarovski Filharmoonia
25. märts Komsomolsk-na-Amure
22. märts Vanino
20. märts Šimanovsk
17. märts Ulan-Ude Filharmoonia
15. märts Baikalsk
14. märts Angarsk

13. märts Irkutski Filharmoonia
12. märts Tulun
11. märts Taišet
10. märts Kemerovo Muusikakolledž
6. märts Elektrostal, Skrjabini-nimeline Muusikakolledž


Soolokontsert BBB
Bach, Beethoven, Brahms, Bach-Brahms
4. märtsil Tartus Ülikooli aulas

Soolokontsert
Bach, Brahms, Beethoven, Rahmaninov, Skrjabin
28. veebruar Antsla Muusikakool

Kontserdid "Helin" koos Tiit Joametsaga (löökpillid)
Pärt, Bach, Debussy, Rahmaninov, improvisatsioonid
21. veebruar Vara
13. veebruar Tõrva
6. veebruar Viljandi
7. jaanuar Tallinn, Rootsi-Mihkli kirik
5. jaanuar Tartu, Jaani kirik

2013

Turnee Venemaal ja Valgevenes

28. november Grodno Filharmoonia
27. november Gomeli Filharmoonia
25. november Minski Filharmoonia
23. november Vitebski Filharmoonia
22. november Velikie Luki

Soolokontsert
15. november Ahtme Muusakakool


Turnee Venemaal

22. oktoober Sankt-Peterburg Jaani kirik
19. oktoober Zelenodolsk
17. oktoober Muromi Filharmoonia
16. oktoober Dzeržinsk
15. oktoober Jaroslavli Filharmoonia
14. oktoober Borisoglebsk

Kontserdid sopran Kai Kallastuga, "Maa ja taeva laulud"
Debussy, Ravel, Messiaen
8. oktoober Tartu
5. oktoober Pärnu, Eliisabeti kirik

Turnee Venemaal ja Kasahstanis 30. september Neftejugansk
29. september
Surguti Filharmoonia
27. september Kustanai Filharmoonia
25. september Omski Filharmoonia
22. september Biiski Muusikakolledž
21. september Tomski Filharmoonia
20. september Novosibirski Ülikool
18. september
Rubtsovsk
14. september Novosibirski Konservatoorium
12. september Votkinsk

10. september Novouljanovsk
9. september Saranski Muusikakolledž
6. september Dimitrovgrad

5. september Uljanovski Filharmoonia


Kontserdid Eestis

31. august Pärnu, Eliisabeti kirik

29. august Tartu. Elleri-kool


Jazz kontserdid Lasse Joametsaga

19. märts Kurgan

18. märts Petropavlovsk

16. märts Kustanai

14. märts Ust-Kamenogorsk 

10. märts Karaganda

9. märts Kokšetau

6. märts Ufaa 


Soolokontserdid

25. veebruar Oulu

24. veebruar Rovaniemi

22. veebruar Otepää

12. veebruar  Tallinn

6. veebruar Tartu

31.jaanuar Kehtna

30. jaanuar Põlva

2012

Turnee Venemaal

28. november Svobodnõi
27. november Belogorsk
24. november Vladivostok
22. november Nahodka

21. november Vladivostok

20. november Habarovsk

19. november Vanino
17. november Južno-Sahalinsk

16. november Holmsk

15. november Korsakov

13. november Bratsk

12. november Ust-Ilimsk

10. november Irkutsk

7. november Barnaul

5. november Berezniki



Debussy 150

19. september Turu, Soome


Jazz-kontsert Lasse Joametsaga

27. juuli Haapsalu


"Brahmsi portree"

7 fantaasiat op. 116

klaveritrio c-moll

trio klaverile, klarnetile ja tšellole a-moll

koos Lasse Joametsaga - viiul, Margus Vahemetsaga - klarnet ja Leho Kariniga - tšello

26. mai Tartu

24. mai Põlva



Turnee Venemaal ja Kasahstanis

16. aprill Nižnekamsk

13. aprill Kustanai

12. aprill Pavlodar

10. aprill Karaganda

9. aprill Ust-Kamenogorsk

8. aprill Rubtsovsk

7. aprill Barnaul

5. aprill Biisk

1. aprill Kemerovo

31. märts Tomsk

30. märts Belovo



Kammerkontsert koos Lasse Joametsaga - viiul

1. veebruar Pietarsaari, Soome

Debussy, Ravel, Franck


"Griegi portree"

Süit Holbergi aegadest

Sonaat

Lüürilisi palu

16. jaanuar Jõgeva

13. jaanuar Otepää

2011



"Griegi portree"
29. detsember Tallinn

28. detsember Tartu

27. detsember Narva

16. detsember Võru


Turnee Venemaal

8. detsember Petropavlovsk

6. detsember Blagoveštšensk

2. detsember Ussuriisk

30. november Vladivostok

26. november Južno-Sahhalinsk

25. november Korsakov

24. november Habarovsk


Turnee Tartu sõpruslinnades ja mujal Skandinaavias
"Põhjamaa pildid"

Grieg, Sibelius, Tubin, Skrjabin, Rahmaninov

22. oktoober Baerum, Norra

20. okoober Tampere,  Soome

16. oktoober Zutphen, Holland
14. okoober Frederiksberg, Kopenhaagen, Taani

12. oktoober Göteborg, Rootsi

11. oktoober Stockholm, Rootsi

10. oktoober Uppsala, Rootsi

5. oktoober Turu, Soome

2. oktoober Ivalo, Soome

1. oktoober Rovaniemi, Soome

30. september Oulu, Soome



"Schuberti portree"
Sonaat a-moll D845
Sonaat Es-duur D568

13. september Põltsamaa

2. september Tartu

23. august Tallinn


"Debussy portree" 

Lastenurk

Ondine

Eskiiside vihikust

Rõõmu saar

Prelüüdid I

17. juuni Tartu

13. juuni Tallinn



Soolokontserdid Venemaal ja Kasahstanis "Põhjamaa pildid"

23. aprill Aktobe

21. aprill Rudnõi

19. aprill Magnitogorsk

17. aprill Omsk

14. aprill Barnaul

11. aprill Berezniki

9. aprill Arhangelsk

7. aprill Vologda

5. aprill Tšerepovets



"Rahmaninovi portree"

9 etüüd-pilti op. 39

13 prelüüdi op. 32

25. märts Tallinn

24. märts Tartu Ülikooli aula

23. märts Võru Kultuurimaja Kannel


Soolokontsert

6. veebruar Gorizia, Itaalia

Grieg, Sibelius, Mozart, Skrjabin ja Rahmaninov


Soolokontserdid "Põhjamaa pildid"

4. veebruar Salzburgi Mozarteum, Austria

1. veebruar Cesis, Läti

 

Soolokontsert

27. jaanuar Põltsamaa Muusikakoolis

Grieg, Sibelius, Mozart, Skrjabin ja Rahmaninov

 

 


 

'***

2010


"Chopini portree"
2 poloneesi f-moll, A-duur
Etüüd As-duur op- 25
Fantaasia-eksprompt cis-moll
4 masurkat op. 24
Nokturn F-duur op. 15
Sonaat h-moll
31. detsember Tallinn
30. detsember Tartu Ülikooli aula

Chopini 200-ndaks juubeliks
16. detsember Valga Muusikakool
Chopin - 2 poloneesi f-moll, A-duur
Etüüd As-duur op- 25
Fantaasia-eksprompt cis-moll
4 masurkat op. 24
Rahmaninov - 9 etüüd-pilti op. 39




Turnee Eestis, Kasahstanis ja Venemaal
Chopin, Skrjabin, Rahmaninov
7. detsember Tallinn, Estonia kontserdisaal
5. detsember Laulasmaa kool
30. november Ufaa Filharmoonia

27. november Kemerovo Filharmoonia
25. november Anžero-Sudženski Muusikakool
23. november Irkutski Filharmoonia
22. november Angarski Kultuuripalee
20. november Tomski Filharmoonia Orelisaal
19. november Prokopjevski Muusikakool
18. november Mežduretšenski Muusikakool
16. november Biiski Muusikakolledž
14. november Barnauli Muusikakolledž
13. november Pavlodari Kultuuripalee
11. november Astana Muusikaülikool
9. november Almatõ Filharmoonia
5. november Narva Muusikakool
4. november Kiviõli Muusikakool


"Mozarti portree"
11. oktoober, Põlva Muusikakool
13. oktoober, Tartu Ülikooli aula
19. oktoober, Tallinn, Mustpeade maja
26. okoober, Viljandi Pauluse kirik
Adagio h-moll KV540
Variatsioonid C-duur KV265
Sonaat F-duur KV494/533
Klaverikvintett Es-duur KV453


Turnee soolokontsertidega Eestis, Itaalias ja Austrias

1. juuli Ferrara, Itaalia

Mozart, Chopin, Grieg, Skrjabin

21. juuni Udine, Itaalia

Tubin, Chopin, Skrjabin, Rahmaninov

19. juuni Salzburg, Austria

Mozart

17. juuni Viin, Austria

Sumera, Tubin, Chopin, Skrjabin, Rahmaninov

16. juuni Bratislava, Slovakkia

Pärt, Tubin, Chopin, Skrjabin

11. juuni Pärnu

Mozart, Chopin, Skrjabin, Rahmaninov

4. juuni Trieste, Itaalia

Mozart, Chopin, Skrjabin, Rahmaninov

->


13. mai Tartu

Chopin, Rahmaninov

->


11. mai Tõrva

Chopin, Rahmaninov


Gershwin Rhapsody in Blue
3. märts Tartu Valla Muusikakool
2. märts Tartu Salemi kirik
1. märts Põltsamaa Muusikakool
Eller Brass, dir. Priit Sonn

Soolokontserdid
Põhjamaa pildid
9. veebruar Kuressaare Kultuurikeskus
29. jaanuar Otepää Kultuurikeskus
27. jaanuar Võru Kultuurimaja Kannel
25. jaanuar Paide Raekoda


***

2009

Soolokontserdid „Virmaliste sonaat. Põhjamaa pilte“
17. november Tartu Ülikooli aula
12. november Põlva Muusikakool
7. november Tallinn Kadrioru loss
4. november Avinurme Kultuurikeskus
3. november Ahtme Kunstide Kool
27. oktoober Viljandi Jaani kirik

Kammermuusikakontsert koos Lasse Joametsaga (viiul)
25. juuni Tartu Ülikooli aula
Schubert, Brahms, Debussy, Tubin, Tšaikovski, Saint-Saëns

Soolokontsert
31. märts Tartu Ülikooli aula

Turnee soolokontsertidega Venemaal
28. märts Vologda Filharmoonia
24. märts Omski Filharmoonia
21. märts Barnauli Filharmoonia
20. märts Kemerovo Filharmoonia
18.-19 märts meistrikursus Kemerovos
17. märts Mežduretšenski Muusikakool
16. märts Tšerjomuški Muusikakool, soolokava +  Mozarti kontsert KV 414, kaastegev Abakani Filharmoonia orkester, dirigent Vjatšeslav Inkižekov
15. märts Abakani Filharmoonia, soolokava + Mozarti kontsert KV 414, kaastegev Abakani Filharmoonia orkester, dirigent Vjatšeslav Inkižekov
10. märts Irkutski Filharmoonia
9. märts Angarski Kultuuripalee
6. märts Tšitaa Filharmoonia
3. märts Blagoveštšenski Filharmoonia
1. märts Vladivostoki Filharmoonia. Vaikse ookeani Sümfooniaorkester, Mozarti kontsert KV 414, Skrjabini Kontsert, dir. Mihhail Arkadjev
25.-27. veebruar meistriklass ja osalemine konkursi žüriis Južno-Sahhalinski Kunstide Kolledžis
26. veebruar Južno-Sahhalinski Tšehhovi-nimeline Kunstimuuseum
24. veebruar Korsakovi Muusikakool


***

2008

Turnee soolokontsertidega  Venemaal
5. november Jekaterinburgi Filharmoonia
30. oktoober Berezniki Muusikakolledž
29. oktoober meistrikursus Berezniki Muusikakolledžis
28. oktoober Nižni Tagili Filharmoonia
25.oktoober improvisatsiooniseminar Magnitogorski Konservatooriumis
24. oktoober meistrikursus Magnitogorski Konservatooriumis
23. oktoober Magnitogorski Konservatoorium
22. oktoober Miassi Kultuuripalee
20. oktoober Sõzrani Muusikakolledž
11. oktoober Arhangelski Filharmoonia

Turnee soolokontsertidega Soomes
3. oktoober Turu Konservatoorium
30. september Tampere kirjastotalo
29. september Rovaniemi kirik

Soolokontsert
25. september Tabivere Muusikakool

Koos Jouni Suuroneni ja Lasse Joametsaga
21. september Tampere-talo
Brahms – Trio Es-duur

Soolokontserdid „Tanel Joamets – 40“
20. september Tallinn Kadrioru loss
17. september Jõgeva Muusikakool
13. september Tartu Ülikooli aula
10. september Põlva Muusikakool

Soolokontserdid (PLMF, "Meistrite akadeemia")
14. märts Rakvere Gümnaasium
13. märts Narva linnus

Koos Soome-Eesti kvartetiga:
Lasse Joamets – I viiul, Tuuli Talvitie – II viiul,
Riikka Repo – vioola, Lauri Angervo – tšello
9. märts Ivalo kirik
8. märts Rovaniemi kirik
6. märts Tampere Kirjastotalo
4. märts Tartu Ülikooli aula
Mozart – Kontsert A-duur KV 414
Brahms – Klaverikvintett f-moll

Turnee soolokontsertidega Venemaal ja Kasahstanis
26. veebruar Magnitogorski Konservatoorium
25. veebruar Orski Muusikakolledž
23. veebruar Aktobe Filharmoonia
21. veebruar Rudnõi Muusikakolledž
15. veebruar Šõmkenti Draamateater
14. veebruar Almatõ Filharmoonia
10. veebruar Pavlodari Kultuuripalee
9. veebruar Barnauli Filharmoonia
7. veebruar Kemerovo Filharmoonia
6. veebruar meistrikursus Kemerovo muusikakoolis
5. veebruar Rubtsovski Kultuuripalee
2. veebruar Abakani Filharmoonia
30. jaanuar Blagoveštšenski Filharmoonia
28. jaanuar Nerjungri Kultuuripalee
26. jaanuar Habarovski Filharmoonia, Mozart – Kontsert A-duur KV 414 Kaug-Ida sümfooniaorkestriga, dirigent Ilja Derbilov
25. jaanuar Habarovski Filharmoonia
23.-24. jaanuar meistrikursus Južno-Sahhalinskis
22. jaanuar Južno-Sahhalinski Tšehhovi-nimeline Kunstimuuseum
21. jaanuar Holmski Muusikakool